NEZÁBUDČATÁ - TROCHA INÍ PSÍČKARI

Môže byť aj dieťa - telesne a duševne krehké ako vtáča - "psíčkarom"? Špeciálne vycvičené biele švajčiarske ovčiaky z Physio Canis o. z. zahŕňajú naše deti v Nezábudke okrem bezpodmienečnej psej lásky aj svojim výnimočným lekárskym umením – a to všetko bez efektu bieleho plášťa. Pre psa je človek stredobodom vesmíru. Dieťa sa v Nezábudke stane počas canisterapie Slnkom, ktoré obiehajú traja psi Iorek, Fantagíro a Zara, dvaja inštruktori canisterapie Ľubka a Peter, fyzioterapeutka Zuzka, vychovávateľka Judit a jedna pani opatrovateľka. Počas takejto intenzívnej polhodinky sa dejú pokroky, na ktoré sa inak čaká dlhé dni, týždne, mesiace, roky... Pomôžte nám počas Giving Tuesday 1.12.2020 k získaniu 3000 EUR na financovanie canisterapie v roku 2021. Je to jediná forma terapie, ktorú môžu všetky naše Nezábudčatá, nemá žiadne obmedzenia. Jej výsledky sú bezkonkurenčné. Ďakujeme Vám!

Edit: Projekt ostáva s cieľom priebežného dofinancovávania a taktiež pre pravidelných darcov prispievajúcich na psíky otvorený do konca 2021. Ďakujeme.

Jednorázovo
Mesačne
1€
3€
5€
10€
1€
3€
5€
10€

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.